Alışveriş sepeti

Ara toplam:

TÜRKİYE’NİN DİL EĞİTİMİ VE DİL SINAVLARINDA “EN İYİ DİL OKULU ÖDÜLÜ”  ANKARA TAC DİL KURSU

 

YKS-DİL EĞİTİMİ

Ankara YKS Kursu TAC DİL KURSU'da YKS DİL alanlarında uzman eğitim kadromuz ile sizlere YKS DİL’e en iyi şekilde hazırlanacağınız 70 NET GARANTİSİ ile eğitim veriyoruz. Ankara'da ğitimlerimizde kullanılan kaynak kitaplarımızın hepsi özgün yayınlar olup, bizzat kitapların yazarları tarafından sizlere eğitim vermekteyiz. Sınav eğitimimiz süresince ders saatlerimize ek olarak deneme sınavları yapılıp bu deneme sınavlarının çözümleri Ankara Youtube kanalımızdan yayınlanmaktadır. Ankara Tac Dil Kursu'nda kurumumuza ait özel Online Platformumuz ile sizlere hem online hem de offline olarak eğitimler vermekteyiz. Ankara YKS KursuTac Dil Kursu'nda aktif olarak kullandığımız WhatsApp ve Telegram gruplarımız ile hocalarımıza her zaman ulaşarak sorularınızı rahatça sorabilirsiniz.

 

ETÜT VE TEKRAR DERSLERİ

Ankara Tac Dil Kursu'nda ücretsiz etüt ve tekrar derslerimiz ile kaçırdığınız derslerin telafisini birebir yapabilir ve daha fazla pratik yapma imkânını elde edebilirsiniz. Bu tekrar ve telafi derslerinizi ister kurumumuzda Ankara Tac Dil Kursu'nda yüz yüze, ister online olarak alabilirsiniz. Kurumumuz iki seçeneği de sizlere sunmaktadır.

 

70 PUAN GARANTİLİ EĞİTİM

 Ankara TAC Yabancı Dil Kursu, temel seviyeden akademik seviyeye kadar her seviyeden öğrenciye Yds noktasında nitelikli eğitim modeli sunmaktadır. Ankara Tac Dil Kursu'nda Uzman eğitmen kadrosuyla öğrencilerinin YKS DİL noktasında sınav içerik ve stratejileriyle birlikte öğrencinin ihtiyacına uygun şekilde öğreten müfredat uygulamaktadır. Ankara Tac Dil Kursu'nda YKS DİL ile sizlere öğrenme garantisi sunmaktadır. 

 

SINAVLAR ÖNCESİ SORU ÇÖZÜM KAMPLARI

YKS DİL sınav önceleri hazırlanan online soru çözüm kamplarıyla artık sınava girmeye hazır hale gelirken, hedef puanınıza adım adım yaklaşırsınız. Soru çözüm kamplarında hem özgün hem de çıkmış soru çözümleri yapılırken, öğrencilere sınav içerik ve stratejileri sunulmaktadır.

 

ONLINE VE OFFLINE SORU ÇÖZÜM KONU ANLATIM DESTEĞİ

Alınan eğitimlerin yanı sıra öğrencilerimize online platformumuzda online ve offline konu anlatım videolarıyla da eğitimlerini çeşitlendirmekteyiz. Ankara Tac Dil Kursu'nda öğrencilere istedikleri zaman eğitime erişim sağlayabilmektedir.

 

WHATSAPP TELEGRAM SORU ÇÖZÜM GRUPLARI /DERS DIŞI SORU ÇÖZÜM GRUBU

Ankara en iyi  YKS Kursu Tac Dil Kursu'nda eğitim başlangıcında hocaların ve sınıf üyelerinin yer aldığı grupta, öğrenciler ders dışında yapamadıkları soruları 7/24 yöneltebilmektedirler. Oldukça aktif olan bu grupta istediğiniz zaman diliminde hocalarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

ANKARA'NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN KURSU OLAN TAC YABANCI DİL KURSU'NUN ÖNCEKİ YKS DİL SONUÇLARINA HEMEN ULAŞMAK İÇİN;

YKS KURSU ANKARA TAC DİL KURSU 2022 YKS DİL SONUÇLARI

Whatsapp Destek (online)