Alışveriş sepeti

Ara toplam:

TÜRKİYE’NİN DİL EĞİTİMİ VE DİL SINAVLARINDA “EN İYİ DİL OKULU ÖDÜLÜ” ANKARA TAC DİL KURSU

 

 

                                      ANKARA YDS VE YÖKDİL

 

Ankara TAC Dil Kursu’nda YDS ve YÖKDİL alanlarında uzman eğitim kadromuz ile sizlere YDS’ye en iyi şekilde hazırlanacağınız 70 PUAN GARANTİSİ ile eğitim veriyoruz. Ankara TAC Dil Kursu’nda Eğitimlerimizde kullanılan kaynak kitaplarımızın hepsi özgün yayınlar olup, bizzat kitapların yazarları tarafından sizlere eğitim vermekteyiz. Ankara TAC Dil Kursu’nda sınav eğitimimiz süresince ders saatlerimize ek olarak deneme sınavları yapılıp bu deneme sınavlarının çözümleri Youtube kanalımızdan yayınlanmaktadır. Ankara TAC Dil Kursu’nda kurumumuza ait özel Online Platformumuz ile sizlere hem online hem de offline olarak eğitimler vermekteyiz. Aktif olarak kullandığımız WhatsApp ve Telegram gruplarımız ile hocalarımıza her zaman ulaşarak sorularınızı rahatça sorabilirsiniz.

 

ETÜT VE TEKRAR DERSLERİ

Ankara TAC Dil Kursu’nda ücretsiz etüt ve tekrar derslerimiz ile kaçırdığınız derslerin telafisini birebir yapabilir ve daha fazla pratik yapma imkânını elde edebilirsiniz. Bu tekrar ve telafi derslerinizi ister Ankara TAC Dil Kursu’nda yüz yüze, ister online olarak alabilirsiniz. Ankara TAC Dil Kursu  iki seçeneği de sizlere sunmaktadır.

 

70 PUAN GARANTİLİ EĞİTİM

Ankara TAC Yabancı Dil Kursu, temel seviyeden akademik seviyeye kadar her seviyeden öğrenciye Yds noktasında nitelikli eğitim modeli sunmaktadır. Ankara TAC Dil Kursu’nda uzman eğitmen kadrosuyla öğrencilerinin 70 Garantili Yds Kursu noktasında sınav içerik ve stratejileriyle birlikte öğrencinin ihtiyacına uygun şekilde öğreten müfredat uygulamaktadır. Ankara TAC Dil Kursu’nda 70 Garantili Yds Kursu ile sizlere öğrenme garantisi sunarken, 70 alınamadığı takdirde ücretsiz olarak verilen Online Master grupları ile eğitim deva edilmektedir.

 

SINAVLAR ÖNCESİ SORU ÇÖZÜM KAMPLARI

Ankara TAC Dil Kursu’nda YDS ve YÖKDİL sınav önceleri hazırlanan online soru çözüm kamplarıyla artık sınava girmeye hazır hale gelirken, hedef puanınıza adım adım yaklaşırsınız. Ankara TAC Dil Kursu’nda soru çözüm kamplarında hem özgün hem de çıkmış soru çözümleri yapılırken, öğrencilere sınav içerik ve stratejileri sunulmaktadır.

 

ONLINE VE OFFLINE SORU ÇÖZÜM KONU ANLATIM DESTEĞİ

Alınan eğitimlerin yanı sıra öğrencilerimize online platformumuzda online ve offline konu anlatım videolarıyla da eğitimlerini çeşitlendirmekteyiz. Öğrencilere istedikleri zaman eğitime erişim sağlayabilmektedir.

 

WHATSAPP TELEGRAM SORU ÇÖZÜM GRUPLARI /DERS DIŞI SORU ÇÖZÜM GRUBU

Ankara TAC Dil Kursu’nda eğitim başlangıcında hocaların ve sınıf üyelerinin yer aldığı grupta, öğrenciler ders dışında yapamadıkları soruları 7/24 yöneltebilmektedirler. Ankara TAC Dil Kursu’nda oldukça aktif olan bu grupta istediğiniz zaman diliminde hocalarımıza erişim sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek (online)