Alışveriş sepeti

Ara toplam:

Kampanyalar Yüzyüze Eğitimlerimiz İNGİLİZCE KURSU
ANKARA GENEL İNGİLİZCE KURSU

 
ANKARA'NIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN DİL KURSU'NDA 

%100 ÖĞRENME GARANTİLİ İNGİLİZCE DERSLERİ 2 KUR ALANA 2 KUR HEDİYE

🎯%90 KONUŞMA ODAKLI EĞİTİM
🎯 ÜCRETSİZ SINIRSIZ TEKRAR DERSLERİ (%90 DEVAM ZORUNLULUĞU)
🎯 HAFTANIN 7 GÜNÜ SPEAKING + GRAMMAR + WRITING CLUB ( ÖMÜR BOYU KATILIM HAKKI)
🎯 ÜCRETSİZ MATERYALLER
🎯 PORTFOLIO EŞLİĞİNDE EĞİTİM
🎯 ULUSLARARASI GEÇERLİ DİL SERTİFİKASI VE DİL PORTFOLIOSU
🎯 SINIRSIZ ÜCRETSİZ BİREBİR ETÜT İMKANI ( TÜRK - YABANCI HOCA)


TAC DİL AİLESİ ❤️5

103 Yorum

 • ME**KA**

  İngilizcede kendimi geliştirmem gerekiyordu ve okullardaki pek yeterli olmadığı için kurs araştırmalarına başladım arkadaşlarımın da önerisiyle TAC DİL KURSUNA kaydoldum hem ücreti gayet uygundu hem de beklediğimden daha çabuk dilimi geliştirdim ileri seviyede İngilizce öğrenmek konuşmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum

 • BÜ**DA**

  Uzun suredir Ingilizcemi geliştirmek için kurs arıyordum fakat hem uygun fiyatlı hemde sıkıcı olmayan metodlarla ingilizce öğreten kurs bulmak oldukça güç. Aradigimi uzun süre sonra Tac Dil Kursunu buldum mükkemel bir sistemleri var

 • FAT**KU**

  Bu süreçte  o kadar çok yardımcı oldular ki harikaydı. Erasmusa gelmeden inglizcemi sayenizde geliştirdim ve  güler yüzlü ekibinize çok teşekkür ederim. Harika bir inglizce kurs dönemi geçirdim.

 • DE**SE*

  Dün ingilizce kursuna kaydımı yaptırdım. İngilizce kursu Ankara konusunda EN İYİ İNGİLİZCE KURSU TAC DİL KURSU diyebilirim. Tüm arkadaşlarım buradan eğitim aldılar. Gayet güzel akıcı ingilizce konuşuyorlar. Anlatım konusu da da pek bir başarılılar.

 • DE**MU**

  Öncellikle bu hizmetten çok memnun olduğumu belirtmek isterim. İngilizce kursu aldım , ingilizcem'i geliştirmemde çok fayfası oldu buradan canı gönülden  teşekkür ediyorum.

 • ingilizce kursu kızılay çoğu kurslarla görüşme gerçekleştirdim. İngilizcem için pratik yapmak ve geliştirmek istiyordum. Sonra  İngilizce Kursu Ankara kızılayla yollarımız kesişti. Çok memnun kaldım Tac Dili  hocaların eğitim şekilleri de hoşuma gitti, farklı metotlar deniyorlar. Gitmeyi düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

 • FA**DA**

  2 yıldır sürekli İngilizceye çalışmaya başlıyor daha sonra pes edip bırakıyordum. En yakın arkadaşım TAC DİL kursuna başlayınca ben de onunla geldim. İlk defa ingilizceden bu kadar zevk aldığımı hissettim. İngilizcem o kadar gelişti ki aşırı mutluyum daha da ilerletip ileri de yurt dışına açılmak istiyorum. Gidecek bir ingilizce kursu arıyorsanız kesinlikle TAC DİLİ öneririm.

 • Genel ingilizce kursu için tercihim Tac yabancı dil kursu oldu, burada aldığım ingilizce eğitimini çok faydalı buluyorum, tavsiye ederim.

 • Sİ**DA**

  Kardeşimin İngilizce kursuna katılımı ile bu kurumu tanıma şansım oldu çok verimli bir eğitim süreci var.

 • MU**KA**

  Çok ilgililer. Oldukça açık ve net bilgiler paylaşıldı.

 • UĞ**KA**

  Çok memnun kaldım. İlgi alakla çok güzeldi.

 • DE**AK**

  Ingilizceyi ders olmaktan çıkarıp dile yakınlaştıran ideal bir kurs eğitimi veriyor secimim için gayet memnunum tesekkur ediyorum

 • DE**TA**

  Sevda Hanım çok güler yüzlü samimi biriydi ve kurumun imkanlarını çok güzel şekilde anlattı ve tanıttı. Teşekkürler her şey için.

 • FAT**HA**

  Kızılay dersanelerin olduğu bir alan, ingilizce kursu çok aradım. Sonunda Tac Dil Kursunda  şubesinde karar kıldım. ingilizce kursunun esnekliği harika. Kendime uygun bir program oluşturabildim ve eğimenlerimin verddiği ödevlerle, kolay şekidle çalışarak ingilzice seviyemi geliştirdim.

 • ER**CA**

  Sam hocamız oldukça güler yüzlü ve ilgiliydi. Kendisine kibar ve ilgili tutumu için teşekkür ederim.

 • DE**DE**

  Kurumun başarısi ve çocuğumuza katkilari için teşekkür ederiz. Özellikle sevgili Mıchael hocama  ve  hocalarımıza güler yüzünden ve  her türlü ilgisinden dolayı teşekkür ederiz. Çocuğumuz her hafta severek geliyor. saygılar ...

 • MU**KA**

  Kızımla beraber geldiğim kursunuzda ilgili hocamızın bize karşı bilgi aktarması mükemmel ve bize karşı
  çok  saygılı başarılarınızın devamını dilerim teşekkür ederim

 • SA**KI**

  Son derece olumlu bir kuruluş ben çok memnun oldum ve kayıt yaptırdık titizlik ve özveri  gördük .

 • Nİ**G**

  Velilere ve öğrencilere ilgili güler yüzlü her türlü sorunlarda çözüm odaklı davranılması ve onlar olduğu sürece gönül rahatlığı ile kızım emanet edebiliyorum öğrencilerin güvenliği ile çok ilgililer  çok memnumun

 • BU**KA**

  Ankara'nın tartışmasız en iyi dil kursu. Tüm eğitmen ve çalışanlar inanılmaz ilgili ve donanımlı. Adının hakkını veren, İngilizce'yi mükemmel bir şekilde öğreten eğitim kurumu. İster Genel İngilizce ister akademik sınavlar olsun, başka yerlere bakmanıza gerek yok.

 • HA**KO**

  Dil öğrenmek gibi zor bir süreçte Sam bey ile karşılaşmak bizi çok mutlu etti. Bize gereken bilgiyi detaylı bir şekilde anlattı. Eğitimlerden memnun kalarak bir çok kişiye de tavsiye etme fırsatı bulduğum bir kurum.

 • BU**AY**

  ingilizceyi temelden sağlam olarak öğrenmek, en başından itibaren konuşarak öğrenmek isteyen herkes Michael hocanın dersleri ile başlamalıdır. her iki dilin kıyaslamasını bir dil bilimci olarak ortaya koyarak öğretmesiyle ilk dersten itibaren özgüvenli, doğru, akıcı şekilde konuşarak öğrenebiliyorsunuz. hayatına ingilizceyi unutmamak üzere katmak isteyen herkes mutlaka ingilizceyi Michael hocadan öğrenmeli :)

 • BU**YI**

  Taç dil kursu benim ingilizce seviyemi gayet iyi bir şekilde yükseltti okul ve sosyal anlamda ingilizcemi gayet rahat bir şekilde kullanmamda yardımcı oldu bu süreç içerisinde desteğini esirgemeyen Yağmur hocama çok teşekkürler ediyorum...

 • NU**AR**

  Kayıt olmak için bir çok yere gittim, sonunda TAC a yazılmaya karar verdim. İyi ki kaydolmuşum da YAĞMUR hoca ile tanışmışım. İngilizce yi hem eğlenceli hem öğretici şekilde öğreniyorum. Eğer TAC a yazılmaya karar verirseniz Yağmur hocayı isteyin çok farkeder. Speaking de Leo hoca çok iyi. Teşekkürler TAC.

 • DO**ÖZ**

  Gerçekten başta tereddüt ile başlasam da şu an aşırı derecede keyif alarak derslere gidiyorum. Tabi ki bunun en başlı sebebi MICHAEL hocamızdır. Tamamen konuşmaya yönelik samimi ve içtenlikle teker teker bizimle ilgilenmesinden kaynaklı olarak bize bir aile gibi hissettirmesi dil öğrenmemizdeki en büyük etkendir. Teşekkürler hocam 😊🙏🏻🙏🏻

 • YA**DE**

  Hazırlık atlamakta benim gibi sorunlar yaşıyorsanız direkt Yagmur hocaya gelin. Kendisi nokta atışı ile resmen çıkabilecek sınav formatını önünüze seriyor. Ayrıca bu kurum pozitif enerji saçıyor resmen. Teşekkürler yagmur hocam, teşekkürler Tac.

 • AS**DO**

  Yağmur hoca ile başladığımız dil eğitiminde kendisi ve kurstan ciddi anlamda memnuniyet le bitirdik   , hocamız güleryüzlü ve anlatımıyla bize  dil öğrenememek korkusunun yersiz olduğunu gösterdi, teşekkür ler

 • GÖ**AV**

  İşinin hakkını veren pırlanta gibi bir ekip. Öğrenciye 7/24 yardımcı olacak kadar da fedakar bir ekip . Teşekkür ederim hocalarım herşey için .

 • ER**GÜ**

  Merhaba ben a2 seviyesini bugün tamamlamış bulunmaktayım a1 den ve a2 nin sonuna kadar bize eğlenceli vakit geçirtip, Ingilizceyi sevdiren Yağmur hocama çok teşekkür ederim aynı zamanda matthew hocama da ayrıca teşekkür ederim ingilizceyi hata yaparak öğrenmemiz gerektiğini derslerinde bize gösterdiler. Ankarada'ki en iyi ingilizce kursu hocalarla öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok arakdaş ilişkisi kuruyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum 👍🏻

 • BE**YA**

  Yaklaşık 10 yıl İngilizce eğitimi görüp tek kelime konuşamıyorken TAC sayesinde ingilizce de çok iyi olduğumu düşünüyorum. İngilizceyle ilgili bildiğim her şeyi Yusuf hocama borçluyum. Harika teknikleriyle kendisi adeta bir İngilizce mimarı.

 • ES**KO**

  Asla pişman olmazsınız, elbette güzellikler kadar zorluklar da mümkün bir eğitim hayatında. Fakat Yagmur hocam bunları en aza indirmek için elinden geleni yapıyor. Oldukça fedakar biri. Umarım herkes onunla eğitim alma şansına erişir. Yalnız kendisi çok hassastır, pusulası sevgidir ❤

 • BÜŞ**HA**

  Merhaba. Ben sıfırdan bir öğrenciydim yakından uzaktan ingilizceyle alakam yoktu taki bu kursla tanışana kadar. Ben burda çok büyük emekler var. Birbirinden güzel ders anlatan hocalar çok tesekur ederim ben burdan büyük bir temel yapıp sınavdan. Güzel bir şekilde geçtim. Cok ama cok tesekur ederim hakkı hoca kampı hepsi müthiş. Ve favorim (gözde hoca)❤️❤️❤️

 • LE**ŞA**

  Seviyemi ölçerken dersime Yağmur hocanın girmesini çok istemiştim. Ve oldu çok mutluyum. Herkese tac ı tavsiye ederim.

 • BU**AK**

  Almanca öğrenmek için Taç Dil Kursunu  tercih ettim. Bu aşamaya kadar benim üzerimde çokça emeği geçen ve desteğini hiçbir zaman eksik etmeyen hocam Sam Hocadır. Çok teşekkür ederim Hocam hem Eğitiminiz hem de bu süreçteki desteğiniz için🙏🏻

 • ME**ER**

  Akademik kariyerim ve günlük iletişimi yürütebilmek için TAC dil kursunda devam ettiğim ingilizce eğitiminden oldukça memnunum. Rugiyya hoca ile derslerimizi yapıyoruz ve bana her anlamda katkı sağlıyor. Akademik dili günlük dili yazışma dilini öğrenmemiz için elinden geleni yapıyor. İhtiyacımız olduğu noktada birçok kaynağı bizimle paylaşıyor. Yazma becerisi kazanmamız için ayrıca çabalıyor. Bizi konuşturuyor. Sorularımıza dönüt veriyor. Bu sayede dil öğrenmeye motive olabiliyorum. Teşekkür ederim.

 • YU**EM**

  TAC dil kursuna 4 kur için kayıt oldum. Kayıt olurken verdikleri vaadleri yerine getiriyorlar.
  Yine de aldığınız eğitim tamamen hocaya bağlı. İçeride çok iyi eğitmenler de var derste film açıp İngilizce öğretiyorum adı altında zaman geçiren de. Netice de filmi evde de izlersiniz.
  Özetle kursa kayıt olacaksanız kurunuzu micheal hocadan almak için elinizden geleni yapın gerekirse geç başlayın. Kendisi tartışmasız tac dilin en iyisi. Etüt olarak da düzenli olarak Sam hocadan almanızı tavsiye ederim. Kendisi Türkçeyi çok iyi biliyor ve iki dil arasında korelasyon kurarak anlatıyor.
  Bu iki hoca ile İngilizceyi öğrenmenizin garanti olduğunu düşünüyorum.

 • EM**KU**

  Kursun sağladığı avantajlar güzel. Ücretsiz konuşma kulüpleri ve ders haricinde alabileceğiniz etütler ile dil öğrenme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Özellikle İngilizceye yeni başladıysanız A1 ve A2 kurlarını Sam Hoca'dan, B1 ve B2 kurlarını Michael Hoca'dan almanızı öneririm.

 • ON**AS**

  Ciddi anlamda eğitim anlamımda. Çok profesyonel hocalar eşliğinde eğlenceli ve akılda kalıcı bir eğitim görüyoruz A2 seviyesinde yağmur hocaya gerek sınıfta gerek kişisel olarak birebir öğrenci ilişkilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum asla konulara yarım kalmıyor anlamadığımız konuları yağmur hocanın sayesinde kısa sürede ödevler ve etütlerle pekiştiriyoruz burdan teşekkür dileklerimi sunarak daha uzun süreli eğitimimizde katkı sunması dileğiyle

 • ÖZ**DE**

  Yaklaşık 9 ay önce başladığım online b1 kursunu bugün itibariyle bitirdik. Onur Alp hoca sayesinde zorlar kolaylaştı çok keyifli dersler işledik. Sadece ders saatinde değil, ders dışındaki zamanlarda bile bizlerle olan ilgisi muhteşemdi. Onur Alp hocaya emekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.

 • YA**YI**

  Ben kuruma başladığımda İngilizcenin i'si ile bile alakam yoktu ama işinin ehli ve süper bir hoca olan Yusuf hocanın öğrencisi olarak a1'i bitirmiş bulunmaktayım. Aldığım eğitim ve hocalarımdan son derece memnunum. Bana geçen emeklerinden dolayı Yusuf hocam ve Michael hocama burdan sevgi dolusu teşekkürlerimi iletiyorum. Herkese tavsiye ediyorum 💖

 • YA**AK**

  Yağmur hoca bol bol ödev veriyor ama faydalarını çok gördüm. Yaşasın iş oluş eylem tablosu, speaking konusunda da ücretsiz speaking clubler var. Micheal hocanın da speaking konusunda çok iyi, bir yola başladık, umarım güzel biter.

 • Kursa google yorumlari görünce görüşmeye gittim ve gercekten haklilarmis. B2 ye kadar Michael hocadan egitim aldim çevremde kim ingilizce ogrenmek istiyorsa şüphe etmeden tavsiye​ ediyorum. Michael ve Yusuf hocadan dersler aldim ikisine cok teşekkür ederim ama Michael hocanın yeri çok ayri. Cok yogun bir programi olmasina ragmen asla sizi geri cevirmeyen, kırk kere sorsanız kırk kere sıkılmadan anlatan bir egitimci. İngilizceyi ondan ogrendigim icin cok sansliyim.  Kendisinden egitim alirsaniz ne demek istediğimi anlayacaksiniz. Burdan da tekrar kendisine tesekkur ederim 😊

 • ME**GÖ**

  İyi ki karşıma çıkmış iyi ki denk gelmişim sizlere, ilginiz alakanız kafamıza takılan her soruyu acaba yapabilecek miyiz sınavdan iyi bir puan alabilir miyiz gibi soruların cevaplarını bile harika bir şekilde ve süper motiveyle alıyoruz ilginize sizlere çok teşekkür ediyorum canımm hocalarım

 • ME**AK**

  Online aldığım eğitimde özellikle Ece hocanın anlatım  üslubuyla en alt seviyeden çeviri yapabilme aşamasına geçmeyi başardım.. sürecin her aşamasında her öğrenciyle tek tek ilgilenen asla aksama yapmayan bu kurum hocaları çalışanları aldıkları paranın çok üstünde emek veriyorlar.. yüzde yüz kalite teşekkürler emeklerinize..

 • KA**ES**

  Benim gibi ingilizcesi zayıf birine neler yaptırdılar gerçekten çok teşekkürler. Herşeyden önce başarabileceğinize inanmanızı sağlıyorlar. Gerisi zaten geliyor. Motivasyonunuz harika iyiçalışmalar dilerim.

 • ON**CE**

  İyiki almışım dediğim bir kurs. Gerçekten işin ehli bir kadroya sahip allah hepsinden razı olsun. Kesinlikle sizinde almanızı tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız.

 • FAT**ÖZ**

  İngilizcede çok eksiğim vardı ve Yusuf hocayla onları hallettim. Kesinlikle harika bir öğretmen gönül rahatlığıyla öneririm. Bir de Güney hoca ve Leo hocanın speakingleri çok eğlenceli :)

 • NE**HE**

  Onur hoca gerçekten işinin ehli çok iyi bir eğitmen öğretici ben dil eğitimine sıfırdan başladım ve sayesinde bayağı yol katettim mantığını kavradım . Onur hocama buradan da teşekkürlerimi iletiyorum. Kursu da kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • EM**ÖZ**

  Çok bilgili hoca gördüm bildiğini aktaramayan, çok bilgili hocam gördüm bilgili olduğu halde mesleğini sevmeyen; ama biri var hem çok bilgili hem de mesleğini çok seviyor. Ve en önemlisi de bildiğini öğrencinin anlayabileceği bir şekilde aktaran biridir.O da ECE HOCA'dır. Harika bir hocadır. İnanmıyorsanız açın YouTube Ece Hoca yazın istediğiniz konuyu izleyin kararınızı kendiniz verin.

 • CA**CA**

  B2 seviyesine kadar Genel İngilizce eğitimi aldım. A1-A2 eğitimini Yağmur hocadan aldım kendisi çok iyi bir hoca. Anlayışlı ve güler yüzlü. Ders anlatımı çok anlaşılır. Mutlaka kendisinden ders alın ve tanışın.

 • MEH**SÜ**

  Bugune kadar cok farkli kurslari denedim, Turkiye’de en cok bilinen birkac kurs dahil, burasi kadar iyi anlatan, net kisa yollari veren ve odev takibi yapan bir baska yere rastlamadim. Ece hoca ve Hakki hoca mukemmel, dil sinavlarina hazirlanan tum arkadaslarima tavsiye ediyorum. Deneyin farki siz de goreceksiniz.

 • AH**TA**

  Taç dil kursundan özellikle Michael teacherdan çok memnun kaldım. Çok kısa bir sürede inanılmaz bir gelişim sağladım. Farklı metotlar ile İngilizceyi severek ve eğlenerek öğreniyoruz.

 • Sİ**ZA**

  Tac dil kursuna  Ece ve Gözde hocanın Yds kursu ile başladım. Daha sonrasında A1-A2-B1-B2 kurlarına Michael Hocam ile devam ettim. Derslerimiz hem çok eğlenceli hem de çok öğretici geçiyor. Derslere ek olarak istediğimiz hocalardan etüt alabiliyoruz. Hem yds hem de kur derslerine katılmış biri olarak eğitimin kaliteli olduğunu ve süreçte herhangi bir sıkıntı yaşamadığımı söyleyebilirim. Etüt alma fırsatım olan Yusuf Hoca, Leo Hoca ve Sevda Hocama da teşekkürler.❤️❤️❤️
  3

 • Dİ**YÜ**

  Tac dil kursunu detaylı araştırmalarım üzerine buldum. Araştırırken kurs hakkında okuduğum yorumlar beni etkilemişti ve kursa başladığımda gerçekten doğru olduğunu deneyimledim, bu sebeple belki benim de yorumum başkalarına vesile olur. Diğer kurslardan farkı en başında anlaşılıyor aslında, seviye ölçmek için diğer kurslarda test vs. gibi vakit kaybedici bir yöntemdense 5 dakikalık bir konuşmada zaten seviyeniz donanımlı bir hoca ile belirleniyor. A2’den C1’e İngilizce grubundaydım, 4 kur boyunca Michael hocam ile birlikteydik. Kendisi çok bilgili ve aynı zamanda çok iyi bir öğretici, seviyeniz ne olursa olsun bilgiyi aktarma şekli gerçekten çok başarılı. Defalarca anlaşılmayan bir konuyu defalarca hiç sıkılmadan anlatabilir, çok sabırlı, çok eğlenceli bir öğretmen. Michael hocamı anlatmakla bitmez, kendisine de buradan bir kez daha teşekkürlerimi ileteyim. Kursta bire bir etüt imkanı çok büyük bir artı bence, birçok hocadan birçok kez ders dinledim ve derslerin hepsi birbirinden güzeldi. Speaking clublar ise en geliştirici dil öğrenme yöntemi bence, her kurdan bireylerin sosyalleşebileceği bir ortama sınırsız sahip olmak güzel bir ayrıcalık. Ayrıca kurs içi çok temiz, benim için bu çok önemliydi. Buradan bana kattıkları için teşekkür ederim ve memnuniyetle tavsiye ederim.

 • ŞU**KA**

  Sam hocadan eğitim alıyorum A1 grubunda başladım. Şuan A2 yi bitirdim ve sam hoca sayesinde bir çok şey öğrendim gerçekten harika eğitim veriyor standart gramer anlatımını unutun her ayrıntısıyla cok iyi bir hoca. Ayrıca sam hocanın telafuz sınıfı  cok yararlı oluyor. İngilizce öğrenmeye başlıcaksınız sam hocadan mutlaka ders alın. Taç dil ailesine tesekkurler sayesinde sam hocayı tanıdım .

 • ÖN**BE**

  İki kur ingilizce eğitimi aldım. Yağmur hocanın yönlendirmesi ile güzel ve verimli bir eğitim tamamladım. Kesinlikle Yağmur hocadan bu konuda eğitim almanızı tavsiye ederim. Kurumda iki tane yağmur hoca olduğundan sesi güzel olanı kastettiğimi belirtmek isterim ☺️

 • HA**KA**

  Ankara’da neredeyse tüm kursları araştırdım yorumu en çok olan kursu Tac Dil kursuydu.  Görüşmeye gittiğimde anladım neden bu kadar çok yorum olduğunu. Gerçekten kayıt işlemlerinden aşağıda öğrenci işlerine kadar çok ilgililerdi.  İçime çok sinerek kayıt oluşturdum. Aldığım egitimden de çok memnun kaldım. B2 kursu mu tamamladım dün. Başından sonuna kadar aldığım egitim ve ilgiden çok memnun kaldım.  Hocalar özellikle Speaking konusunda çok destekleyici davrandılar. Bu yüzden hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim.  İyi ki siz iyi ki Tac Yabancı Dil Kursu.

 • EZ**AK**

  Ankara’nın en güzel dil kursu , İngilizce seviyesinde eğitim aldım mıchael hoca sayesinde İngilizceyi öğreniyorum çok verimli geçiyor , kursun ödevlendirme sistemi olsun devamsızlık takip sistemi olsun disiplin çok iyi. Öğrenci işleri etüt yazma konusunda ve sorun çözme konusunda çok yardımcı oluyorlar güler yüzlü insanlar hepsi, Ankara’nın en güzel kursu ♥️ tac yabancı dil kursu der geçerim..

 • DER*TO**

  Ankara da Dil Kursu ararsanız kesinlikle ugrayin ve Michael Hoca ile tanışın. Kendisi harika bir hoca ve danışman. Ayrıca Speaking clublari da çok eğlenceli. Burdan kendisine sevgiler

 • YA**KO**

  İngilizceyi bana sevdiren canım yağmur hocama çok teşekkür ederim

 • SE**TE**

  B2 kurunu canım hocam Sevda hocayla aldım çok memnun kaldım hem dersin kalitesi hemde hocamızın güler yüzlü olması  bizim için hem öğretici hemde motive edici oldu. Herşey için Teşekkürler Taç Dil ailesi❤️

 • YE**TO**

  B1 ve B2 kurunda Sevda hocaylaydım. İngilizcem çok gelişti, bir çok konuyu Sevda hoca ile daha iyi pekiştirdim. Sevda hoca bu hayattaki en iyi öğretmen ve en iyi arkadaş   İyi ki Taç dil kursundayım iyi ki Sevda hocaylayım.

 • SEV**DE**

  Ankara’nın en iyi yabancı dil kursudur,kursa başladığımdan beri ingilizcem Michael hoca ve Yağmur hocalarım sayesinde ileri seviyede ilerledi diyebilirim.
  Taç dil kursundan çok memnunum ve orda çalışan tüm öğretmenlere ve çalışanlara teşekkür ediyorum 🙏🏻🌸🌸🌸

 • SU**SE**

  2 hafta önceYENİ
  Temel İngilizce yi Yağmur  hocadan aldım. İşlediği tüm konuları defalarca tekrar edip alıştırmalarla pekiştiriyor.  Anladığımızdan öğrendiğimizden emin olana kadar destek oluyor. Süper ders anlatımı konu hakimiyeti. Güler yüzlü ve samimi.   Mutlaka ders almanızı tavsiye ederim. ☺️

 • LÜ**ET**

  Gerçekten çok güzel bir kurs çok memnunum(ingilizce eğitimi alıyorum)herkese tavsiye ederim...Özellikle yağmur hoca ve leo hoca çok iyi ders anlatıyorlar gerçekten öğrenmemiz için ellerinden geleninin fazlasını yapıyorlar...

 • NA**İŞ*

  Taç dil kursunda şimdi A2 İngilizce eğitimi alıyorum. Derslerimize Yağmur hoca ve Leo hoca giriyor. Hocalarımdan çok memnunum.A1 de başka hocalardan eğitim alıyordum.Onlardan da çok memnundum.  A2 de başka hocalardan ders alacağım için ilk başta endişeliydim ama Yağmur hocam sağ olsun  daha ilk günden benim bu endişemi yok etti ve derslere hemen adapte oldum. İyi ki Yağmur hocamla yollarımız kesişti .

 • Hİ**ME**

  İngilizce seviyelerini Yağmur hoca ve Leo hocadan alıyorum. İkiside mükemmel anlatıyor ve dersler çok verimli geçiyor. Hocalarımın sayesinde çok güzel bir şekilde ilerliyorum.

 • SE**ÖZ**

  İngilizce öğrenmek için taç dil kursunu tercih ettim. Eğitimime Yağmur ve Leo hocayla devam ediyorum ikisi de kaliteli ve yeterli donanıma sahipler iyi ki denk gelmişiz yeni başlayacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

 • HE***Dİ**

  Onur hocaya verdiği eğitim için çok teşekkür ediyorum. Bizim için çok verimli geçen bir dönem oldu

 • ON***CE**  İyiki almışım dediğim bir kurs. Gerçekten işin ehli bir kadroya sahip allah hepsinden razı olsun. Kesinlikle sizinde almanızı tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız.

 • DU***AY**

  Emeğiniz ve özveriniz için teşekkürler 👍 ders kalitenizi tek geçiyorum.

 • SE*** SA**

  Yusuf hoca ve Michael Hoca olmasa bu kadar yüksek tempoyla devam edemezdim ve bu seviyeye gelemezdim. Öğretme stilleri, öğrenciyle ilgi ve alakaları muhteşem ☺

 • ER*** GÜ**

  Merhaba ben a2 seviyesini bugün tamamlamış bulunmaktayım a1 den ve a2 nin sonuna kadar bize eğlenceli vakit geçirtip, Ingilizceyi sevdiren Yağmur hocama çok teşekkür ederim aynı zamanda matthew hocama da ayrıca teşekkür ederim ingilizceyi hata yaparak öğrenmemiz gerektiğini derslerinde bize gösterdiler. Ankarada'ki en iyi ingilizce kursu hocalarla öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok arakdaş ilişkisi kuruyorlar kesinlikle tavsiye ediyorum 👍🏻

 • SÜ*** SE**

  1 senedir kursa devam etmekteyim çok memnunum micheal hoca çok iyi aynı zamanda kursun koordinatörü derslere zevkle katılıyorum ve speaking clublarda oldukça eğlenceli geçiyor tavsiye ediyorum

 • İS*** AL**

  Tac dil kursu ailesine çalışanlarına Michael hocaya çaycısından dan sahibe herkese teşekkür ederim ingilizce öğrenmenin en kolay yolu Tac Dil Kursundan geçiyor.....

 • YU*** DE**

  TAC dil kursuna 4 kur için kayıt oldum. Kayıt olurken verdikleri vaadleri yerine getiriyorlar.Yine de aldığınız eğitim tamamen hocaya bağlı. İçeride çok iyi eğitmenler var. Özetle kursa kayıt olacaksanız kurunuzu micheal hocadan almak için elinizden geleni yapın gerekirse geç başlayın. Kendisi tartışmasız tac dilin en iyisi. Etüt olarak da düzenli olarak Yusuf hocadan almanızı tavsiye ederim. Kendisi Türkçeyi çok iyi biliyor ve iki dil arasında korelasyon kurarak anlatıyor.

 • TU*** DÖ**

  Kursa 4 kur için kayıt oldum. A1 ve A2 de Yağmur hoca ve walid hocadan aldım ikisin uyumu olsun ders işleyiş tarzları olsun oldukça başarılı. Şimdiye kadar ingilizceden hep nefret etmiştim ama yağmur hoca samimiyeti ve profesyonelliğiyle bana ingilizceyi sevdirdi. Ne yazık ki yağmur hocayla B1de devam edemeyeceğim için çok üzgünüm.

 • ŞE*** ÇA**

  şunu söylemek istiyorum ki Micheal hoca ve yusuf hocaya çok teşekkür ediyorum.çok önemli bir sınavım vardı Michael hoca o kadar destek oldu ki bu sınavı başarıyla geçeceğime inanıyorum sayesinde Michael hocamın doğru yönlendirmeleriyle. Michael hoca oranın parlayan yıldızıdır. kurumun olmazsa olmazı.dersi alacaksanız yabancı bir öğretmenden kesinlikle Michael hocadan alın.dersi aldığınızda garanti konuşacaksanız ve gerçekten İngilizce öğrenmiş olacaksınız. gerçek ve kaliteli eğitim almak istiyorsanız tavsiyem Michael hocadır.Türk hocadan almak istiyorsanız da yusuf hocadır.Kendisinin mükemmel bir grammer anlatımı vardır.KESİNLİKLE grammer konusunda yusuf hocadan dinlerseniz kuşkusuz öğreneceğinize eminim.Ben aylarca o kurumda kaldım ve bu ikili oranın parlayan yıldızlarıdır.İkisine minnettarım.İngilizceden korkuyorsanız Michael hoca ve onun destekleriyle,yusuf hoca ve disipliniyle grammer anlatımıyla tanışmamışsınız demektiR

 • ÖZ***CE**

  Ben Yağmur hocam sayesinde hazırlık atladım ve şuan ona sonsuz teşekkürlerimi bir de buradan iletmek istedim kendisi gerçekten çok mükemmel bir öğretmen 🌸

 • Yağmur hanımdan ingilizce dersi aldım ilgisi alakası yıllardır sevemedigim dili bana sevdirdi herşey için özellikle de sabrınızdan dolayı teşekkürler ..

 • SE*** GÜ**

  Ingilizce bana çok uzak bir konuyken yağmur hoca sayesinde artık bende İngilizce seviyorum teşekkür ediyorum yağmur hocaya iyki karşıma çıkmış

 • SE*** GÜ**

  Ingilizce bana çok uzak bir konuyken yağmur hoca sayesinde artık bende İngilizce seviyorum teşekkür ediyorum yağmur hocaya iyki karşıma çıkmış

 • SE**** GÜ**

  Ingilizce bana çok uzak bir konuyken yağmur hoca sayesinde artık bende İngilizce seviyorum teşekkür ediyorum yağmur hocaya iyki karşıma çıkmış

 • BU*** Cİ**

  Tekrarını Yagmur hocadan alma şansına eriştiğim kur ile ilgili memnuniyetlerimi buradan da paylaşmak istiyorum. Kendisinin özverili eğitimci yaklaşımı sayesinde çok yol aldım. Tesekkur ederim Yagmur hocam, teşekkürler Tac

 • ME*** ÇE**

  Öğretmenler çok ilgili. Dil öğrenme garantisi veriyorlar. Ücretsiz kur tekrar hakkı ve bir sürü imkanı var. Brain hocaya teşekkürler.

 • ON*** AL**

  Başarılı bir dil kursu, sınıfta Türkçe konuşmak yasak . Ayrıca Rugiyya hocam usta bir öğretici bu yorumları bir gün okursa ona burdan gene teşekkürlerimi iletmek isterim :)

 • AR***YI**

  Hayattaki bütün şansımı gramer de Yusuf hocanın sınıfına düşerek kullandım. Eğitim ve öğretim açısından çok iyi teknikleri olan başarılı bir hoca. Eğer şansınız varsa Yusuf hocanın sınıfına gitmeye çalışın, dersine girdiğiniz de ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

 • EM*** KU**

  Kursun sağladığı avantajlar güzel. Ücretsiz konuşma kulüpleri ve ders haricinde alabileceğiniz etütler ile dil öğrenme sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Özellikle İngilizceye yeni başladıysanız A1 ve A2 kurlarını Yusuf Hoca'dan, B1 ve B2 kurlarını Michael Hoca'dan almanızı öneririm.

 • MU*** KI**

  Gramer de Yusuf hocaya denk geldim ve çileli ödevlerine rağmen, ingilizceyi öğrenemeyeceğim inancımı yıktığını için Yusuf hocaya ve Michael hocaya teşekkürlerimi iletiyorum.

 • ES*** KO**

  Asla pişman olmazsınız, elbette güzellikler kadar zorluklar da mümkün bir eğitim hayatında. Fakat Yagmur hocam bunları en aza indirmek için elinden geleni yapıyor. Oldukça fedakar biri. Umarım herkes onunla eğitim alma şansına erişir. Yalnız kendisi çok hassastır, pusulası sevgidir ❤

 • YA*** AK**

  Hazırlık atlamakta benim gibi sorunlar yaşıyorsanız direkt Yagmur hocaya gelin. Kendisi nokta atışı ile resmen çıkabilecek sınav formatını önünüze seriyor. Ayrıca bu kurum pozitif enerji saçıyor resmen. Teşekkürler yagmur hocam, teşekkürler Tac.

 • HÜ*** KO**

  İngilizceyi Yusuf Hoca sayesinde öğrendim. Hem gramer olarak hem ödevlerinin faydası ve öğreticiliği olsun harika ve zor denk geleceğiniz bir hoca. Emekleri için Yusuf hocaya çok teşekkür ederim, onun sayesinde İngilizceyi su gibi öğrendim.

 • SE*** EK**

  İngilizcedeki tek adresiniz burası olmalı bence, hele bir de YAĞMUR HOCAYA denk gelirseniz işte o zaman çok şanslısınız. Sayesinde hem öğrendim hem eğlendim. İyi ki varsınız hocam, teşekkür ederim size ve TAC a

 • YA*** FA**

  Hi everyone I would like to tell you somth about this course specially Michael(supervisor and coordinator). I am not a Turkish citizen and I didn’t know English well. I am planning to go to us in couple of months so I had to prepare for TOEFL. After I started the course with Michael, my English totally changed. U can’t believe how much he is professional. He is a true IELTS and TOEFL instructor and a mentor as well. Don’t hesitate to start course with him if you are planning to migrate or even do any academic course .my best regards to Michael ♥️♥️♥️

 • YA*** YI**

  Yusuf ve Michael Hayatımda gördüğüm en iyi hocalar. KESİNLİKLE TAC

 • ME*** ER**

  Akademik kariyerim ve günlük iletişimi yürütebilmek için TAC dil kursunda devam ettiğim ingilizce eğitiminden oldukça memnunum. Rugiyya hoca ile derslerimizi yapıyoruz ve bana her anlamda katkı sağlıyor. Akademik dili günlük dili yazışma dilini öğrenmemiz için elinden geleni yapıyor. İhtiyacımız olduğu noktada birçok kaynağı bizimle paylaşıyor. Yazma becerisi kazanmamız için ayrıca çabalıyor. Bizi konuşturuyor. Sorularımıza dönüt veriyor. Bu sayede dil öğrenmeye motive olabiliyorum. Teşekkür ederim

 • KE*** SE**

  Thanks to Yusuf and Michael for improving my English.

 • MER*** SA**

  Bugün ilk yurt dışı deneyimimi yaşadım a1 yi Yusuf ve Michael hocadan aldım, çok katkıları olduğunu anladım, kursa gelen arkadaşlar onlardan ders almasını tavsiye alırım, zaten deneme dersi de oluyor.

 • SE***KA**

  A1 kurum yeni bitti. Yusuf ve Michael Hocalarımın çok faydası oldu. Kursa gelenler o hocaların deneme derslerine girmesini tavsiye ederim

 • BE*** YA**

  Yaklaşık 10 yıl İngilizce eğitimi görüp tek kelime konuşamıyorken TAC sayesinde ingilizcede çok iyi olduğumu düşünüyorum. İngilizceyle ilgili bildiğim her şeyi Yusuf hocama borçluyum. Harika teknikleriyle kendisi adeta bir İngilizce mimarı.

 • BU*** YI**

  Taç dil kursu benim ingilizce seviyemi gayet iyi bir şekilde yükseltti okul ve sosyal anlamda ingilizcemi gayet rahat bir şekilde kullanmamda yardımcı oldu bu süreç içerisinde desteğini esirgemeyen Yağmur hocama çok teşekkürler ediyorum...

 • ON*** GÖ**

  Ciddi anlamda eğitim anlamımda. Çok profesyonel hocalar eşliğinde eğlenceli ve akılda kalıcı bir eğitim görüyoruz A2 seviyesinde yağmur hocaya gerek sınıfta gerek kişisel olarak birebir öğrenci ilişkilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum asla konulara yarım kalmıyor anlamadığımız konuları yağmur hocanın sayesinde kısa sürede ödevler ve etütlerle pekiştiriyoruz burdan teşekkür dileklerimi sunarak daha uzun süreli eğitimimizde katkı sunması dileğiyle

 • BE*** YI**

  Tac yabancı dil kursu bence Ankara'nın en iyi dil kurslarının başında geliyor. Çalışanlari oldukça ilgili tüm sorunlarıniza yardımcı oluyorlar. Harika temiz bir eğitim kurumu. Eminim tüm hocaları iyidir ama Michael hoca tam bir harika. Nefis ders anlatımı ve enerjisi var. Dersleri o kadar eğlenceli geçiyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Bence kursa gittiğiniz de kesinlikle kendisiyle tanismalisiniz. 😄👍🙏

₺28.500,00
₺56.400,00

Ankara'nın En Çok Tercih Edilen Dil Kursu